House Nordic Olvera Loungefåtölj
Elegant loungefåtölj i ek med naturlig finish och brun sits, perfekt för stilfull avkoppling.
Läs mer
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
House Nordic Olvera Loungefåtölj
Upptäck den stilrena och eleganta House Nordic Olvera Loungefåtölj, designad för den moderna hemmet. Med sitt ramverk i naturlig ek och en bekväm brun sittdyna, utstrålar denna fåtölj både komfort och stil.
Den minimalistiska designen kombinerar en naturlig färgpalett med en hållbar träkonstruktion, vilket gör att Olvera Loungefåtölj är lika mycket ett konstverk som en bekväm sittplats.
Specifikationer
| Material | Ek |
| Montering | Levereras monterad |
| Sitthöjd | 38 cm |
| Sittdjup | 63 cm |
| Nettovikt | 9,71 kg |
| Längd | 68 cm |
| Bredd | 68 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Färg | Naturlig / Brun |