Nyhet
Vi älskar en vacker, funktionell pall, eller hur? Från att använda diskhon, baka kakor eller bara vara nyfiken, är denna pall perfekt för barn som hjälper till i köket. Också praktisk för att borsta tänderna i badrummet. Eller helt enkelt som en vacker display för dina badrumstillbehör. Tillverkad av FSC®-certifierad träfanér, är vi säkra på att du också kommer att älska denna träpall.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881405 |
| EAN | 5712772114490 |
| Färg | Natur |
| Mått | 51B x 47H x 40L cm |
| Höjd | 47 cm |
| Bredd | 51 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 0.26 kg |