Nyhet
Hübsch Norm Hyllenhet Cylinder Ljusgrå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Så, ofta finns det en hörna i ditt hem som du aldrig vet hur du ska aktivera. För det är Norm Hyllenhet perfekt. Norm är en hyllenhet i flera nivåer med tre hyllplan för växter, böcker, tidskrifter eller vad ditt hjärta önskar. Skapa ditt eget skulpturala konstverk av blommor eller arvegods, det kommer att se fantastiskt ut.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 021620 |
| EAN | 5712772127469 |
| Färg | Grå |
| Mått | 42B x 151H x 42L cm |
| Höjd | 151 cm |
| Bredd | 42 cm |
| Djup | 42 cm |
| Vikt | 1.38 kg |