Nyhet
Hübsch Norm Hyllenhet Cylinder Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna hyllenhet levereras med tre hyllplan och är tillverkad av svart metall. Hyllan kan användas för att visa växter, lampor, vaser och mer. Placera hyllan i vilket rum som helst i ditt hem för en snygg och modern detalj.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 020703 |
| EAN | 5712772066232 |
| Färg | Svart |
| Mått | 44B x 152H x 44L cm |
| Höjd | 152 cm |
| Bredd | 44 cm |
| Djup | 44 cm |
| Vikt | 1.38 kg |