Nyhet
Lys upp vilket rum som helst med den charmiga Pep Shelf, med härliga gula och grå nyanser i mjuka toner. Tillverkad av FSC-certifierad askfanér, är denna praktiska hylla perfekt för dina personliga utrymmen. Använd den på kontoret för att organisera tillbehör eller i köket för att förvara dina kaffehörnsnödvändigheter, kryddor och te. Inte bara praktisk, dess stilrena design gör den också till en idealisk utställningsdetalj, som tillför en touch av värme och personlighet till ditt hem.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 022005 |
| EAN | 5712772141175 |
| Färg | Grå |
| Mått | 19B x 40H x 50L cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 19 cm |
| Djup | 50 cm |
| Vikt | 0.725 kg |