Nyhet
Detta sidobord i trä har rena och enkla linjer men ändå ett varmt och karaktäristiskt uttryck. Sidobordet Straight är den perfekta följeslagaren till din soffa, fåtölj eller växt. En vacker bordslampa kommer också att älska detta sidobord tillverkat av FSC®-certifierad ekfanér.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 881701 |
| EAN | 5712772130285 |
| Färg | Natur |
| Mått | 35B x 40H x 35L cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 35 cm |
| Djup | 35 cm |
| Vikt | 1.272 kg |