Nyhet
En väggmonterad kombinerad hylla och ställ! Vad finns det att inte gilla? Vi vet att du kommer att älska denna pjäs. Shack Shelf är perfekt för att visa upp alla dina favoritkokböcker och dina kökshanddukar också. Detta gör att du kan skapa ditt alldeles egna väggmästerverk. Multifunktion är alltid en bra idé, men när det ser fantastiskt ut samtidigt: det är en briljant idé!
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 021603 |
| EAN | 5712772126950 |
| Färg | Svart |
| Mått | 13B x 30H x 60L cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Djup | 60 cm |
| Vikt | 0.45 kg |