Nyhet
Hübsch Cubbie Hyllenhet Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Om du vill visa upp alla dina dekorativa kaffekoppar kan vår displayenhet i ek göra susen. Du behöver inte övertyga oss; vi förstår!
Både dina vackra kaffekoppar och oersättliga arvegods förtjänar det bästa. Det bästa med detta träunderverk? Det är tillverkat av FSC®-certifierat trä. Varför? För att det är coolt att vara snäll mot vår planet.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881401 |
| EAN | 5712772114377 |
| Färg | Natur |
| Mått | 14B x 70H x 50L cm |
| Höjd | 70 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Djup | 50 cm |
| Vikt | 1.248 kg |