Nyhet
Byrån är tillverkad av FSC®-certifierad ek. Byrån erbjuder två alternativ för stängd förvaring samt ett öppet förvaringsalternativ. Visa upp dina favoritvaser, lampor och mycket mer på byrån.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881202 |
| EAN | 5712772102855 |
| Färg | Natur |
| Mått | 40B x 75H x 100L cm |
| Höjd | 75 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 100 cm |
| Vikt | 7.5 kg |