Nyhet
Hübsch Display Vägghylla Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna vägghylla är tillverkad av FSC-certifierad ek. Hyllan kan användas för att visa dina favoritböcker, tidskrifter, bilder eller små vaser. Hyllan kan hängas i vardagsrummet. De visade föremålen kan ändras beroende på aktuell säsong eller bara när du är sugen på förändring.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 889024F |
| EAN | 5712772105160 |
| Färg | Natur |
| Mått | 9B x 32H x 110L cm |
| Höjd | 32 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Djup | 110 cm |
| Vikt | 0.4 kg |