Nyhet
Hübsch Display Vägghylla Stor Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna vägghylla är tillverkad av FSC-certifierad ek, dess naturliga färg ger en touch av värme till vilket rum som helst. Du kan använda hyllan på kontoret eller i vardagsrummet för att förvara tidskrifter och böcker.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 880408F |
| EAN | 5712772107539 |
| Färg | Natur |
| Mått | 9B x 92H x 70L cm |
| Höjd | 92 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Djup | 70 cm |
| Vikt | 1.368 kg |