Nyhet
Denna väggmonterade hylla är tillverkad av FSC-certifierad ek och är designad med ett fiskbensmönster. Hyllans unika och naturliga utseende skapas av materialen och fiskbensmönstret. Placera hyllan i vilket rum som helst i ditt hem för att skapa en varm och naturlig atmosfär.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 880803F |
| EAN | 5712772105467 |
| Färg | Natur |
| Mått | 20B x 20H x 40L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 0.48 kg |