Nyhet
Hübsch Focal Hyllenhet Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Här är en mångsidig hyllenhet! Focal hyllenhet ansluter direkt till den nordiska designtraditionen med sin varma träkänsla och raka linjer. Denna lilla hyllenhet passar perfekt i ditt sovrum, i köket eller i vardagsrummet. Faktum är att Focal-enheten passar överallt där du behöver lite extra förvaring. De rena och öppna linjerna är också perfekta för att visa upp några av dina mest älskade föremål. Så om du vill få till den skandinaviska känslan kan du inte gå fel med denna minimalistiska men ändå varma hylla.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881510 |
| EAN | 5712772125427 |
| Färg | Natur |
| Mått | 20B x 23H x 80L cm |
| Höjd | 23 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 80 cm |
| Vikt | 1.104 kg |