Nyhet
Vägglampan Kumu Ø18 Vit kommer att ge en touch av modern elegans till din inredning. Tillverkad av glas och metall, har denna lampa en diskret design som passar in i alla rum. Dess vita färg kommer subtilt att smälta in i inredningen, medan den moderna formen kommer att ge ett attraktivt, sofistikerat utseende. Perfekt för att skapa en varm och inbjudande atmosfär i ditt vardagsrum.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991313 |
| EAN | 5712772112878 |
| Färg | Vit |
| Mått | 18B x 12H x 18L cm |
| Höjd | 12 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 18 cm |
| Vikt | 0.168 kg |