Nyhet
Vägglampan Kumu Ø25 Vit är det perfekta tillskottet till varje modernt hem. Denna stilrena lampa är tillverkad av glas och metall, som smälter samman för att skapa en elegant och sofistikerad look. Dess vita skärm kommer att lägga till en touch av elegans till vilken vägg eller rum som helst, och dess 25 cm diameter kommer att ge gott om ljus till vilket område som helst. Skapa en tidlös atmosfär med vägglampan Kumu Ø25 Vit, perfekt för varje modernt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991312 |
| EAN | 5712772112847 |
| Färg | Vit |
| Mått | 25B x 15H x 25L cm |
| Höjd | 15 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.6 kg |