Nyhet
Hübsch Nomad Hylla Dubbel Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Hyllan är tillverkad av ek och är FSC-certifierad. Dess minimalistiska och klassiska design gör det enkelt att kombinera denna hylla med många olika inredningsstilar. Dess rena design gör hyllan mångsidig i sin placering och funktion.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881211 |
| EAN | 5712772103128 |
| Färg | Natur |
| Mått | 20B x 44H x 60L cm |
| Höjd | 44 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 60 cm |
| Vikt | 1.512 kg |