Nyhet
Hübsch Nomad Hylla Enkel Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Hyllan är tillverkad av FSC®-certifierat trä. Den är designad med en minimalistisk och ren estetik, vilket gör hyllan mångsidig i sin funktion och placering. Visa din favoritvas, dekorationer, redskap eller lampa på hyllan.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881210 |
| EAN | 5712772103098 |
| Färg | Natur |
| Mått | 12B x 12H x 40L cm |
| Höjd | 12 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 0.192 kg |