Nyhet
Hübsch Panorama Vitrinskåp Litet Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vitrinskåpet är tillverkat av FSC-certifierad ek och glas. Du kan placera det i vardagsrummet för att visa upp din favoritdekoration, eller i matsalen för dina tallrikar. Vitrinskåpet är minimalistiskt i sin design och passar bra in i det klassiska och moderna hemmet.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 880801F |
| EAN | 5712772106600 |
| Färg | Natur |
| Mått | 43B x 140H x 100L cm |
| Höjd | 140 cm |
| Bredd | 43 cm |
| Djup | 100 cm |
| Vikt | 75 kg |