Nyhet
Hübsch Panorama Vitrinskåp Stort Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Detta utsökta skåp med glasdetaljer är tillverkat med ett mångsidigt syfte och passar elegant in i ditt kök, matsal eller vardagsrum. Omfamna essensen av dansk elegans när du visar upp din omhuldade inredning och ditt porslin. Dess FSC®-certifierade ekkonstruktion ger en touch av naturlig skönhet till alla inredningar. Ingen montering krävs, vilket gör att du omedelbart kan njuta av den funktionalitet och elegans som detta skåp tillför ditt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 880715F |
| EAN | 5712772105580 |
| Färg | Natur |
| Mått | 43B x 190H x 110L cm |
| Höjd | 190 cm |
| Bredd | 43 cm |
| Djup | 110 cm |
| Vikt | 100 kg |