Nyhet
Visa upp. Vi älskar det. Det är en inredningskonst i sig. Denna trähylla är perfekt för mindre föremål som kaffekoppar, skålar eller artefakter från hela världen. Kanske ett unikt salt- och pepparset. Tillverkad av FSC®-certifierad ekfanér, såklart. Träbakpanelen gör denna pjäs så fantastisk!
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881703 |
| EAN | 5712772130346 |
| Färg | Natur |
| Mått | 14B x 54H x 40L cm |
| Höjd | 54 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 0.888 kg |