Nyhet
Hübsch Triarch Hyllenhet Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
För effektfull bokförvaring, titta på Triarch hyllenhet. De tre hyllorna ramar in dina favoritböcker på ett konstfullt sätt och skapar därmed en grafisk och informativ fokuspunkt.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881511 |
| EAN | 5712772125458 |
| Färg | Natur |
| Mått | 24B x 100H x 70L cm |
| Höjd | 100 cm |
| Bredd | 24 cm |
| Djup | 70 cm |
| Vikt | 1.1 kg |