Vind Collection Klädesholmen Matstol
Trendsäker matstol i skandinavisk design med grå helklädd sits och svarta metallben.
Läs mer
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upplev komfort och stil med Vind Collection Klädesholmen Matstol. Denna stol kombinerar skandinavisk design med praktisk funktionalitet. Den helklädda sitsen i grått tyg ger en mjuk känsla, medan de smala svarta stålbenen med integrerade armstöd erbjuder både stabilitet och modern estetik.
Matcha stolen med ett snyggt matbord och skapa en komplett matgrupp till hemmets hjärta!
Specifikationer
| Varumärke | Vind |
| Färg | Svart, Mörkgrå |
| Material | Boucle, Foam, Stål |
| Mått | 60 x 80 x 56 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Sittdjup | 58 cm |
| Nettovikt | 5,00 kg |