Vind Collection Ryxö Loungestol med Fotpall
Mysig och trendig teddyfåtölj i jordnära brun färg med matchande fotpall för optimal komfort.
Läs mer
Upplev den ultimata avslappningen med Vind Collection Ryxö Loungestol med matchande fotpall. Denna fåtölj är klädd i ett mjukt och lurvigt teddy-material i en jordnära brun färg, vilket garanterar en hemtrevlig känsla i ditt rum. De runda och inbjudande formerna tillsammans med eleganta, utsvängda ben i mörkbrun ton ger stolen ett modernt och stilrent utseende.
Stolen erbjuder fantastisk sittkomfort tack vare den välformade dynan som ingår. Den är lika perfekt för avkoppling i sovrummet som en del av en sittgrupp i vardagsrummet. Dessutom ingår en fotpall i samma stil som förhöjer din komfort ytterligare.
Skapa din egen oas av lugn med Ryxö Loungestol och låt denna möbel bli en favorit i ditt hem!
Specifikationer
| Varumärke | Vind |
| Färg | Brun |
| Material | Foam, Polyester Teddy, Stål |
| Mått | 85 x 80 x 61 cm |
| Total höjd | 80 cm |
| Total bredd | 61 cm |
| Total djup | 85 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 61 cm |
| Sittdjup | 60 cm |
| Nettovikt | 24,75 kg |