Nyhet
WOOOD BEAN Schäslongsoffa Vänster Ribbad Tyg Travertin
Elegant schäslongsoffa i ribbat tyg, perfekt för stil och komfort. Robust design med mjuk textur.
Läs mer
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upplev den eleganta WOOOD BEAN schäslongsoffan med vänsterorientering, klädd i ett vackert ribbat tyg i travertin. Den robusta designen från det nederländska märket WOOOD garanterar både stil och komfort i ditt vardagsrum. Den grova, breda ribbstrukturen ger en mjuk och inbjudande känsla, samtidigt som Teflon Fabric Protector skyddar ytan. Med en Martindale på 30,000 är tyget både tåligt och hållbart. Soffan levereras i två paket och är enkel att montera. Placera filtskydd under benen för att skydda golvet. Missa inte chansen att addera denna vackra möbel till ditt hem.
Specifikationer
| Varumärke | WOOOD |
| Artikelnummer | 377432-RR |
| Material | 100% Polyester |
| Färg | Travertin |
| Vikt | 112 kg |
| Höjd | 73 cm |
| Bredd | 254 cm |
| Djup | 175 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Total sittbredd | 194 cm |
| Sittbredd schäslong | 114/96 cm |
| Sittdjup | 67 cm |
| Sittdjup schäslong | 145 cm |
| Armstödshöjd från sits | 31 cm |
| Armstödshöjd från golv | 73 cm |
| Armstödsbredd | 32 cm |
| Benhöjd | 2.5 cm |
| Maxbelastning | 100 kg per sittplats |