Nyhet
WOOOD GUNNAR TV-bänk 200 cm Vinröd
Elegant vinröd TV-bänk i sandad furu med rikligt lagringsutrymme och stilren design.
Läs mer
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Den stilrena WOOOD GUNNAR TV-bänken i vinrött är ett elegant tillskott till ditt hem. Tillverkad i sandad furu, bjuder den på en naturlig och unik yta där träets ådringar syns tydligt. Med fyra dörrar erbjuder den gott om förvaringsutrymme för dina tillbehör. Den kan både hängas och placeras på golvet, vilket ger dig flexibilitet i din inredning. Den är FSC-certifierad och enkel att montera med medföljande instruktioner. Fästs säkert i väggen med medföljande väggfäste för att förhindra olyckor.
Specifikationer
| Varumärke | WOOOD |
| Artikelnummer | 377594-BR |
| Material | Furu |
| Färg | Vinröd |
| Vikt | 29.7 kg |
| Höjd | 56 cm |
| Bredd | 200 cm |
| Djup | 44 cm |
| Benhöjd | 15 cm |
| Antal hyllor | 2 |
| Inkl. kabelgenomföring | Ja |
| Maxbelastning | 10 kg |