Nyhet
WOOOD MOJO Soffmodul 2-sits Arm Höger Bouclé Beige melange
Skapa ditt drömvardagsrum med WOOOD MOJO, en flexibel och stilren 2-sits soffmodul i bouclétyg. Perfekt för alla hem.
Läs mer
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Förvandla ditt vardagsrum med den mångsidiga WOOOD MOJO soffmodul från den holländska designkollektionen. Denna 2-sitsmodul, klädd i elegant bouclé beige melange, erbjuder både stil och komfort. Med sina manuellt justerbara armstöd och vertikala sömmar ger MOJO en unik och lekfull touch till din inredning. MOJO är tillverkad i 100% polyester med en Martindale på 100 000, vilket gör den hållbar och perfekt för daglig användning. Skapa en personlig sittplats som harmoniskt kombinerar stil och flexibilitet.
Specifikationer
| Varumärke | WOOOD |
| Artikelnummer | 377457-EM |
| Material | 100% Polyester |
| Färg | Beige melange |
| Vikt | 55.0 kg |
| Höjd | 74 cm |
| Bredd | 204 cm |
| Djup | 97 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 168 cm |
| Sittdjup | 60 cm |
| Ryggstödshöjd | 39 cm |
| Ryggstödsdjup | 22 cm |
| Armstödshöjd från golv | 80 cm |
| Armstödshöjd från sits | 14 cm |
| Armstödsdjup | 81 cm |
| Benhöjd | 2.5 cm |
| Maxbelastning | 120 kg |