Nyhet
WOOOD MOJO Soffmodul 5-sits Arm Vänster Ull-look Mörk Sand
Skapa din drömsoffa med WOOOD MOJO modulsoffa i mörk sand. Flexibel, bekväm och stilfull för alla hem.
Läs mer
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Förvandla ditt vardagsrum med den mångsidiga WOOOD MOJO modulsoffan i en elegant mörk sandfärg. Tillverkad i lyxig chenille, erbjuder denna soffa oändliga kombinationsmöjligheter för att passa just ditt utrymme. Med sin stiliga vertikala söm och manuellt justerbara armstöd blir MOJO både en bekväm och flexibel möbel. Den mjuka, voluminösa strukturen av Valley XL chenille ger en inbjudande känsla och är idealisk för intensivt bruk. Perfekt för både avslappning och samvaro, är MOJO där stil möter komfort.
Specifikationer
| Varumärke | WOOOD |
| Artikelnummer | 377454-WD |
| Material | 100% Polyester |
| Färg | Mörksand |
| Vikt | 47.0 kg |
| Höjd | 74 cm |
| Bredd | 164 cm |
| Djup | 97 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 128 cm |
| Sittdjup | 60 cm |
| Ryggstödshöjd | 39 cm |
| Ryggstödsdjup | 22 cm |
| Armstödshöjd från golv | 63 cm |
| Armstödshöjd från sits | 14 cm |
| Armstödsdjup | 81 cm |
| Benhöjd | 2.5 cm |
| Maxbelastning | 120 kg |