-26%
Arcoroc Cognacglas 25 cl Degustation
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
- Designad för att lyfta armorerna på bästa sätt
- Hög tålighet
- Klarar daglig användning
Vackert cupat cognacglas som är designad för att kunna lyfta upp armorerna i drycken på bästa sätt. Framtaget för restaurang-och barmiljöer med hög tålighet och lång hållbarhet. Tillverkad för att klara av daglig användning och rengöring.
Specifikationer:
- Art. nr: 52751
- EAN-kod: 0026102626627
- Mått: 82 x 82 x 112 mm
- Nettovikt: 0.119 kg
- Material:
- Tillverkningsland: FR
- Varumärke: Arcoroc
- Enhet: st
Specifikationer
| Artikelnummer (SKU) | 52751 |
| Tillverkare | MerxTeam |
| Varumärke | Arcoroc |
| EAN | 0026102626627 |
| Längd | 8,2 cm |
| Bredd | 8,2 cm |
| Höjd | 11,2 cm |
| Färg | Ofärgad |
| Material | Glas |
| Vikt | 0,193 kg |
| Tillverkningsland | Frankrike |
| Säkerhetsinformation |