Nyhet
Emibig Lighting Vägglampa NEMO K2 OR
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
NEMO vägglampa är en elegant och minimalistisk belysningsarmatur med en geometrisk design. Dess runda, platta form i matt svart ger en modern touch till interiören och kompletterar perfekt industriella och loft-inspirerade arrangemang. Med sitt subtila, diffusa ljus skapar NEMO-vägglampan en mysig atmosfär, vilket gör den till ett idealiskt val för sovrummet, hallen eller vardagsrummet.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1455/K2 |
| EAN | 5907106011952 |
| Mått | 20B x 20H x 11L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 11 cm |
| Vikt | 0,12 kg |