Nyhet
Emibig Lighting Vägglampa POPPI K1 BL SVART
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Introducera en touch av himmelsk elegans till dina väggar med denna unika lampa. Designen har en serie skiktade, ovalformade skivor som vackert ramar in en central, glödande glob. Denna armatur skapar en mjuk, haloliknande effekt och fungerar som ett skulpturalt konstverk, perfekt för att lägga till ett sofistikerat och stämningsfullt sken i alla moderna vardagsrum.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1522/K1 |
| EAN | 5907106013376 |
| Färg | Svart |
| Mått | 30B x 30H x 13L cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 13 cm |
| Vikt | 0,14 kg |