Nyhet
Hübsch Acorn Sidobord Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Detta konsolbord är tillverkat av FSC-certifierad ek och erbjuder två olika hyllor för förvaring och visning. Konsolbordet skapar en enkel och naturlig look i vilket rum det än placeras i.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 880906F |
| EAN | 5712772106334 |
| Färg | Natur |
| Mått | 30B x 62H x 40L cm |
| Höjd | 62 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 2.064 kg |