Nyhet
Hübsch Acorn Sidobord Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Detta bord är tillverkat av FSC-certifierad ek och ger ett naturligt och enkelt utseende till alla rum. Placera bordet i sovrummet, vardagsrummet och mer.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 880909F |
| EAN | 5712772105498 |
| Färg | Natur |
| Mått | 27B x 42H x 37L cm |
| Höjd | 42 cm |
| Bredd | 27 cm |
| Djup | 37 cm |
| Vikt | 1.2 kg |