Nyhet
Denna lilla pärla till accentbord är så dekorativ. Den kurviga formen på glasskivan mot den djärva svarta korsfoten ger bordet en luftig men sofistikerad look. Lämna tomt för en minimalistisk komposition eller klä med en grupp föremål för att skapa extra intresse.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 021502 |
| EAN | 5712772120132 |
| Färg | Svart |
| Mått | 45B x 42H x 45L cm |
| Höjd | 42 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Djup | 45 cm |
| Vikt | 0.375 kg |