Nyhet
Hübsch Contain Sittpuff Stor Grön
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Om du någonsin behöver en smart förvaringspuff, leta inte längre. Ibland kan oordning vara överväldigande om du saknar lämpliga förvaringslösningar i ditt hem. Särskilt barnleksaker har en förmåga att ta över hela rummet. Contain Pouffe är den perfekta platsen att förvara alla legobitar och andra vassa och spetsiga leksaker och rymma trötta fötter. Det är den perfekta sidokamraten till din favoritsittplats. Hjul gör denna puff lätt att flytta runt där det behövs. Det finns alltid plats för en till.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 021702 |
| EAN | 5712772129111 |
| Färg | Grön |
| Mått | 67B x 40H x 67L cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 67 cm |
| Djup | 67 cm |
| Vikt | 1.08 kg |