Nyhet
Denna puff är klädd i ull med fiskbensmönster och har ett läderhandtag. Du kan använda puffen som en extra sittplats i vardagsrummet eller till och med som fotpall. De mjuka formerna ger en feminin känsla och passar bra i det moderna hemmet.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 700804 |
| EAN | 5712772067802 |
| Färg | Brun |
| Mått | 50B x 35H x 50L cm |
| Höjd | 35 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 50 cm |
| Vikt | 3.528 kg |