Nyhet
Lika hemma bredvid din säng eller soffa – även för sig själv, har detta sidobord en underbar krispig men ändå varm look. Kombinationen av bärnstensfärgat glas och metall inkapslar en designhistoria som ger ren elegans till vilket utrymme som helst. Oavsett om det är i ditt vardagsrum, sovrum eller hall, kommer ditt hem att älska detta sidobord.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 021419 |
| EAN | 5712772118757 |
| Mått | 41B x 42H x 41L cm |
| Höjd | 42 cm |
| Bredd | 41 cm |
| Djup | 41 cm |
| Vikt | 1 kg |