Nyhet
Hübsch Jaunty Sidobord Grön/Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Grönt och ekträ är en matchning gjord i himlen: Särskilt när de förenas i ett vackert sidobord som Jaunty. Den lekfulla kombinationen av FSC®-certifierat trä och grön metall förmedlar en cool nordisk känsla med en twist. Använd i en miljö där du kopplar av och varvar ner, då de gröna och naturliga materialen är behagliga för ögat och skapar balans i rummet. Allt vi kan säga: detta är ett elegant sidobord!
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 021616 |
| EAN | 5712772127346 |
| Färg | Natur |
| Mått | 43B x 45H x 43L cm |
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 43 cm |
| Djup | 43 cm |
| Vikt | 0.64 kg |