Nyhet
Hübsch Koi Skrivbord Grön/Grå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upptäck Koi Desk, en praktisk väggmonterad pärla som inte tar upp någon golvyta, perfekt för de bekväma hemarbetsdagarna. Tillverkad av FSC-certifierat trä med en elegant askfanér och robusta metalldetaljer, blandar detta skrivbord funktionalitet med en stilren materialmix. Dess mjukt grågröna nyans förhöjer varje rums atmosfär. För en sömlös look, kombinera med Koi-hyllan för att skapa en komplett kontorsuppsättning som är lika produktiv som den är tilltalande.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 022006 |
| EAN | 5712772141205 |
| Färg | Grå |
| Mått | 40B x 39H x 80L cm |
| Höjd | 39 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 80 cm |
| Vikt | 0.72 kg |