Nyhet
Hübsch Rail Skrivbordsorganisatör Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ibland när du lämnar något längst bak i din skrivbordsorganisatör tenderar det att försvinna. Utom synhåll, utom sinne. Med Rail Desk-organisatören är detta problem löst. Toppen rör sig smidigt fram och tillbaka, vilket gör att du enkelt kan komma åt baksidan av organisatören. Fixat.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881501 |
| EAN | 5712772119839 |
| Färg | Natur |
| Mått | 2525B x 64H x 1433L cm |
| Höjd | 64 cm |
| Bredd | 2525 cm |
| Djup | 1433 cm |
| Vikt | 0.2 kg |