Nyhet
Hübsch Niche Sidobord Fyrkantigt Litet Blått
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Bordet är en mångsidig designmöbel och ett unikt blickfång. Bordet kan användas som soffbord, sängbord och mycket mer. Det blå glaset är ett stilrent statement. Lätt att rengöra.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 021112 |
| EAN | 5712772072387 |
| Färg | Blå |
| Mått | 34B x 39H x 40L cm |
| Höjd | 39 cm |
| Bredd | 34 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 0.38 kg |