Nyhet
Detta bord är tillverkat i grå metall och har två ytor i olika nivåer. Den runda formen ger bordet ett mysigt utseende. Du kan använda bordet i ditt vardagsrum som ett soffbord. De två olika nivåerna är perfekta för att visa upp dina favoritdekorationer.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990833 |
| EAN | 5712772069141 |
| Mått | 45B x 53H x 45L cm |
| Höjd | 53 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Djup | 45 cm |
| Vikt | 2.784 kg |