Nyhet
Vi presenterar sidobordet Fold, en charmig artefakt för ditt vardagsrum som på ett smart sätt liknar ett vikt papper. Tillverkat av pulverlackerat stål i en svart nyans, garanterar detta bord hållbarhet insvept i en spännande design. Finns i tre distinkta varianter, varje del talar till en nostalgi, nästan påminnande om skoltidens konst och hantverk. Dess robusta, mycket tunga konstruktion gör den till en pålitlig följeslagare vid din favoritfåtölj, som håller din kvällskopp och senaste läsning.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 992009 |
| EAN | 5712772140246 |
| Färg | Svart |
| Mått | 30B x 42H x 40L cm |
| Höjd | 42 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 1.824 kg |