Nyhet
Hübsch Koohi Sidobord Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upptäck den förtrollande charmen hos Koohi Sidobord, där enkelheten i japansk design möter modern geometri. Vi kan enas om att det har ett mycket skulpturalt utseende, som smälter sömlöst in i vilket rum som helst i ditt hem. Perfekt för att hålla ditt kvällste eller dina favoritböcker, dess geometriska och moderna form gör det till ett statement-objekt som är både funktionellt och slående.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 882001 |
| EAN | 5712772138595 |
| Färg | Natur |
| Mått | 45B x 52H x 45L cm |
| Höjd | 52 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Djup | 45 cm |
| Vikt | 1.032 kg |