Nyhet
Hübsch Ledge Sidobord Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upptäck elegansen hos Ledge sidobord, där charmen hos naturlig ek möter sofistikeringen hos en klar glasskiva. Tillverkat av FSC-certifierat trä, har detta bord en geometrisk form av linjer som konstfullt konstruerar dess stadiga bas. Glasskivan skapar inte bara en lätt, luftig känsla utan drar också blicken till det vackra ramverket under. Perfekt bredvid din favoritfåtölj, är det en utsökt möbel som elegant blandar funktionalitet med stil.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 882009 |
| EAN | 5712772138830 |
| Färg | Natur |
| Mått | 52B x 45H x 66L cm |
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 52 cm |
| Djup | 66 cm |
| Vikt | 4.2 kg |