Nyhet
Känner du till uttrycket "Less is more"? Tja, FSC®-certifierade sidobordet Less är precis det. Ibland är enkelhet bättre än överdådig utsmyckning. Och vi älskar sidobordet Less för dess minimalistiska uttryck men maximala effekt.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881207 |
| EAN | 5712772103005 |
| Färg | Natur |
| Mått | 40B x 40H x 40L cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 1.776 kg |