Nyhet
Hübsch Merge Sidobord Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Merge sidobord har en mängd användningsområden. Tänk dig två av dessa som sängbord... inte illa, eller hur? Föreställ dig detta härliga sidobord bredvid din favoritfåtölj. Detta är bara några scenarier där du kan använda detta varma och praktiska bord. De öppna hyllorna är den perfekta platsen för böcker, tidskrifter eller papper. Och ännu bättre: Detta lilla fyrkantiga sidobord med öppna hyllor är tillverkat av FSC®-certifierat trä.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881514 |
| EAN | 5712772125519 |
| Färg | Natur |
| Mått | 37B x 38H x 37L cm |
| Höjd | 38 cm |
| Bredd | 37 cm |
| Djup | 37 cm |
| Vikt | 1.416 kg |