Nyhet
Hübsch String Sidobord Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ofta går bra saker hand i hand! Som String Lounge Chair och String Side Table. I perfekt harmoni kommer detta lilla sidobord att fullända din loungegrupp på uteplatsen. Kom ihåg att tupplurar och solsken också går hand i hand.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 141504 |
| EAN | 5712772124901 |
| Färg | Svart |
| Mått | 53B x 46H x 56L cm |
| Höjd | 46 cm |
| Bredd | 53 cm |
| Djup | 56 cm |
| Vikt | 0.49 kg |