Nyhet
Emibig Bordslampa Lighting BOTO LN1 SVART
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upptäck den perfekta blandningen av modern skulptur och funktionell belysning med denna unika bordslampa. Dess dynamiska design har en glödande glob balanserad mellan två graciösa, böjda former, allt vilande på en solid bas. Denna eleganta armatur är ett sant konstverk som ger ett sofistikerat, omgivande sken till alla skrivbord, nattduksbord eller sidobord.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1510/LN1 |
| EAN | 5907106013253 |
| Färg | Svart |
| Mått | 18B x 31H x 18L cm |
| Höjd | 31 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 18 cm |
| Vikt | 0,12 kg |