Nyhet
Emibig Bordslampa Lighting NEMO LN2 WH
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
NEMO bordslampa är en modern belysningsdetalj med en minimalistisk och geometrisk design. Dess cylindriska skärm, monterad på en smal stam med en rund bas, skapar en elegant och harmonisk form. Den mattsvarta finishen ger stil och mångsidighet, vilket gör den till en utmärkt matchning för moderna, loft- och industriella interiörer. Perfekt som en funktionell och dekorativ ljuskälla för sovrummet eller vardagsrummet.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1456/LN2 |
| EAN | 5907106011938 |
| Mått | 20B x 16H x 16L cm |
| Höjd | 16 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 16 cm |
| Vikt | 0,13 kg |