Nyhet
Emibig Bordslampa Lighting OSLO LN VIT/GRAFIT
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
OSLO-familjen är en serie lampor inspirerade av geometri, som representerar total minimalism. Dess hemlighet ligger i den maximalt återhållsamma formen, svala metallen, släta ytorna och enhetliga färgpaletten, som fängslar entusiaster av ordning, enkelhet och harmoniska former.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1188/LN |
| EAN | 5907106000819 |
| Färg | Vit |
| Mått | 20B x 50H x 20L cm |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0,15 kg |